USŁUGI WYSYŁKOWE

W momencie składania zamówienia możesz wybrać jedną z następujących usług wysyłkowych:

DHL

DHL Express na całym świecie

Ekspresowa wysyłka lotnicza z dostawą do 220 krajów do godziny 18:00 następnego dnia na terenie Europy, 2-5 dni w przypadku reszty świata.
DHL

DHL Ekonomiczny

Usługa wysyłkowa dla przesyłek mniej pilnych i ciężkich z dostawą na terenie Europy w ciągu 7 dni.
UPS

Ekspres UPS

Usługa ekspresowej przesyłki lotniczej z dostawą do 220 krajów do godziny 12:00 następnego dnia w Europie i w ciągu 2 dni dla reszty świata.
UPS

Kurier UPS Express Saver

Usługa ekspresowej przesyłki lotniczej z dostawą do 220 krajów do godziny 18:00 następnego dnia w Europie.

CZAS DOSTAWY

Produkty dostępne na magazynie wysyłamy w ciągu 1 do 2 dni roboczych od otrzymania płatności. Produkty niedostępne w magazynie zostaną zamówione u producenta (Backorder), a następnie wysłane zaraz po dotarciu do naszego magazynu.

Czas dostawy zależy od lokalizacji adresu dostawy, wybranej usługi wysyłkowej i procedur celnych.

Aby uzyskać więcej informacji na temat usług i terminów dostaw, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem czatu, e-maila lub telefonu.

POWIADOMIENIE O WYSYŁCE

Po wysłaniu zamówienia klient otrzyma wiadomość e-mail zawierającą link do kodu śledzenia, za pomocą którego będzie mógł śledzić postęp przesyłki.

PRZESYŁKA UBEZPIECZONA

Konieczne jest, aby przesyłka była ubezpieczona zgodnie ze sposobami ubezpieczenia wskazanymi przez wybranego kuriera. W przeciwnym wypadku zostanie ona zwrócona na zasadach wskazanych we wskazanych powyżej konwencjach międzynarodowych.

Ubezpieczenie przesyłki to opcjonalna usługa świadczona przez DHL lub UPS w celu ochrony przesyłek. Klient może wybrać ubezpieczenie swojej przesyłki na naszej stronie realizacji transakcji w sekcji Opcje wysyłki. Koszt tej usługi wynosi 1,03% wartości produktów bez podatków (minimum 10,35 EUR). Usługę ubezpieczeniową świadczy wówczas przewoźnik wybrany w Regulaminie DHL lub Regulaminie UPS.

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top